Працюй з нами

Завжди обирай мрію!

Завжди обирай мрію!

викладачем англійської

адміністратором студії

STUDICOM  – це простір для партнерських професійних відносин. Вступаючи до нашої команди ви маєте можливість безперервно навчатися, мати комфортний стиль роботи, впливати на власний гонорар, працювати частину часу дистанційно. Наші відносини починаються з інтерв’ю, під час якого ми хочемо зрозуміти наскільки вам буде комфортно у нашій команді і наскільки цінності, які ми транслюємо вам близькі.

Що ми найбільше цінуємо в людях

ОСОБИСТИЙ ВИБІР

Ми цінуємо самостійно ухвалені рішення й заохочуємо ініціативність. Ми надаємо широкі можливості для втілення творчих ідей, і не перешкоджаємо їх реалізації. Наша  мета – надати  можливість  досягнути  найвищих  результатів.  У нас  небагато  правил  чи  обмежень.  Ти – дивовижна  людина, і ми довіряємо тобі обирати свій шлях, прагнути професійних висот і, безперечно, звертатися по допомогу, коли це необхідно. Кожен з нас бере відповідальність і розв’язує  проблеми, спрямовуючи себе до успішного  майбутнього.

КОМАНДНА ГРА

Визначення спільних цінностей та цілей, їх дотримання відрізняє ВИЗНАЧНІ команди  від  просто  хороших  команд.. Наші цінності є основою розуміння між нами. А спільні цілі – сходами до великих мрій і видатних результатів. Спільна мета фокусує зусилля та знання  всіх учасників процесу. Кожен з нас прагне  найкращого  для  загальної  справи.  Ми завжди знайдемо  час, щоби  допомогти.  Ми відкрито  та  проактивно  ділимося  інформацією.

DRIVE FOR RESULT

Кожен з нас надихає інших своєю жагою до досконалості.  Ми не шкодуємо часу і зусиль для сміливого експерименту.  Ми не боїмося здатися занадто оригінальними. Ми постійно вчимося та самовдосконалюємося; ми хочемо, щоб наша відданість та самодисципліна стали прикладом для всіх.  Ми дбаємо про  людей і спільний успіх.  Ми наполегливі та сповнені оптимізму.  Ми впевнені у тому, що робимо потрібну справу; ми невпинно генеруємо найкращі  ідеї, сміливо  втілюючи  наші  прагнення.

ЧЕСНІСТЬ

Ми цінуємо людей за відвертість, неупередженість, справжність та прозорість думок і намірів. Ми говоримо про людей тільки те, що можемо сказати в обличчя.  Ми вміємо визнавати помилки. Ми шануємо людину незалежно від того, чи погоджується вона з нами, чи поділяє наші  цінності  та  переконання.  Проте  ми  завжди  плекаємо  власні  цінності.

ІНАКОВІСТЬ

Кожен з нас надихає інших своєю жагою до досконалості.  Ми не шкодуємо часу і зусиль для сміливого експерименту.  Ми не боїмося здатися занадто оригінальними. Ми постійно вчимося та самовдосконалюємося; ми хочемо, щоб наша відданість та самодисципліна стали прикладом для всіх.  Ми дбаємо про  людей і спільний успіх.  Ми наполегливі та сповнені оптимізму.  Ми впевнені у тому, що робимо потрібну справу; ми невпинно генеруємо найкращі  ідеї, сміливо  втілюючи  наші  прагнення.

ТВОРЧІСТЬ

Ми невгамовно допитливі, і ми любимо вчитися. Ми бачимо закономірності там, де їх не бачать інші. У динамічному, мінливому світі, коли ми маємо стати більш гнучкими і рухливими, саме нетривіальне мислення стає необхідністю. Ми заохочуємо допитливість, вітальність, творчість. Наша особливість – це відкритий простір для блискучих ідей, альтернативних  кроків, нових  знань та сміливих  звершень.

СМІЛИВІСТЬ

Ми здатні ухвалювати непрості рішення і критично оцінюємо реальність, щоб кожного разу виходити за рамки звичного та загальноприйнятого. Ми готові ризикувати задля досягнення наших цілей, ми сприймаємо критику та цінуємо навіть негативний досвід. Ми вислухаємо та візьмемо до уваги конструктивні зауваження. Водночас ми не зраджуємо себе. Ми не боїмося бути вразливими, якщо це сприяє розвиткові. Ми завжди кажемо, що думаємо, особливо задля спільної справи, навіть якщо правда незручна.

Ми пропонуємо учасникам команди

Гідну фінансову винагороду

Гнучкий графік

Постійне навчання і розвиток

Підтримку команди

4 кроки, щоб долучитися до команди

надішліть ваше резюме на studicom.org.ua@gmail.com

пройдіть інтерв’ю у нашому центральному відділенні у Києві

пройдіть вступне триденне навчання з практикою

адаптуйтеся протягом місяця в режимі роботи з допомогою нашої команди

Чому я працюю у STUDICOM

Мене надихає робота в команді однодумців,  де кожен має можливість проявити себе та навчитися новому. Я надзвичайно ціную підтримку та взаєморозуміння в колективі! Робота в  Studicom –  це яскраві емоції, живе спілкування, цікаві проекти, безперервне навчання,  комфортні умови та задоволені клієнти.
Для мене це стиль життя, завдяки якому я постійно розвиваюсь, вдосконалюю свої вміння та втілюю в життя власні ідеї!
Анна Постоєнко

Маркетолог, Studicom

Привіт, мене звати Марина! Скажу Вам, що Студіком – це не тільки робота, а й навчання, вдосконалення себе. Співпраця з креативними, цікавими людьми. Ти не робиш що тобі наказують, є ціль і ти сам пропонуєш свої ідеї команді. А злагодженість у команді призводить до крутих, просто нереальних (як здається на початку:) результатів!

А ще для мене, мами двох дітей, графік просто ідеальний:  перша половина дня у дистанційному режимі – це просто супер!
Марина Рибицька

Адміністратор, Studicom

Заповнити форму та долучитись до команди